Про нас

Адвокатське об’єднання «Національна колегія адвокатів» було створене у 2003 році з метою надання висококваліфікованої правової допомоги. З часу створення воно об’єднало команду досвідчених практикуючих адвокатів, які працюють для захисту інтересів фізичних і юридичних осіб приватного і публічного права, іноземних інвесторів.

Об’єднання надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами, фізичним особам – громадянам України, іноземним громадянам та особам без громадянства.

Адвокати об’єднання мають більше ніж 10-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу, різних сферах юридичної і судової практики. У своїй діяльності об’єднання дотримується загальновизнаних міжнародних стандартів і етичних норм професії адвоката, підтримує і розвиває кращі традиції юриспруденції, притримується принципу творчого і кваліфікованого підходу до справ клієнтів з урахуванням його інтересів, дотримання прав і свобод, тим самим сприяючи успішному вирішенню проблемних питань та досягненню необхідного результату.

Основними принципами роботи об’єднання є висока якість та своєчасність надання юридичних послуг, сувора конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тонке розуміння проблем наших клієнтів складають основу стабільності репутації об’єднання.

Об’єднання підтримує довготривалі партнерські відносини з провідними українськими науково-дослідними установами та інститутами, з провідними аудиторськими, адвокатськими об’єданнями і юридичними компаніями, спеціалізованими компаніями в сфері цінних паперів та фондового ринку як в Україні, так і за її межами, з якими укладені договори про партнерство та співпрацю.

Крім того, адвокати нашого Адвокатського об'єднання проводять стажування, необхідне для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю; організовують заходи підвищення кваліфікації для адвокатів, а також здійснюють захист законних прав та інтересів адвокатів, в разі їх порушення працівниками правоохоронних органів.