Адвокат Бартащук Любов виступила доповідачем на форумі, організованому Американською торговельною палатою у партнерстві з провідними юридичними фірмами «Податкові спори: створюємо новий зміст разом»

Американська торговельна палата у партнерстві з провідними юридичними фірмами запросила приєднатися до відкритого діалогу «Податкові спори: створюємо новий зміст разом», який відбувся 22.03.2017р. у готелі «Hilton» (Україна, м. Київ)

Суспільство і бізнес вже давно сподіваються та очікують, що судова реформа змінить правила гри, а наболілі питання, які поступово стають проблемними та потребують чесного і відкритого діалогу бізнесу і влади, знайдуть в результаті обговорення варіанти вирішення.

Серед доповідачів в рамках обговорення питань про великі сподівання на чесну гру були запрошені діючі судді Верховного Суду України та кандидати до нового Верховного Суду.

Тема податкових спорів, необхідності створення нової фінансової поліції, фіктивних підприємств, відповідальності за ухилення від сплати податків викликали жваву дискусію, оскільки саме ці питання наболіли бізнесу.

Партнер, адвокат АО «НКА» Любов Бартащук в якості доповідача в рамках форуму виступила з доповіддю про актуальні питання фіктивного підприємництва, кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків та судових рішень, ухвалених щодо контрагентів суб’єкта господарювання.