Адвокат Бартащук Любов прийняла участь у V Міжнародному судово - правовому форумі

14-15 червня у Києві відбувся V Міжнародний судово-правовий форум, який організовує газета "Юридична практика". Цьогоріч до неї долучилися Вища рада правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Зважаючи на те, що за останній рік судова влада України зазнала кардинальних змін - внесено зміни до Конституції України в частині правосуддя, прийнято нові закони "Про судоустрій і статус суддів" та "Про Вищу раду правосуддя", темою обговорення юридичної спільноти на цей раз стали ключові питання змін у сфері правосуддя, тим більше, що на часі прийняття нового закону "Про Конституційний Суд України", внесення змін до процесуальних кодексів, до Закон про адвокатуру.

Адвокат, партнер АО «НКА» Любов Бартащук стала учасником V Міжнародного судово-правового форуму, взяла участь в обговоренні тенденцій актуальних практик (захисту прав інвесторів, права власності, у тому числі й об’єктів інтелектуальної власності та інших), ознайомилась із міжнародним досвідом у цій сфері.